Компания «Альта»
Сельхозтехника и запчасти

Укр
Рус
Eng
Пошук: 
Каталог товаров: новые поступления, трактора, экскаваторы, уборочная техника, запчасти...
Каталог товаров: новые поступления, трактора, экскаваторы, уборочная техника, запчасти...
Новости сельского хозяйства: механизация, практика ведения и направления развития...
Новости сельского хозяйства: механизация, практика ведения и направления развития...
Альта / Про компанію
Про компанію
Вхід для зареєстрованих користувачів
Логин: 
Пароль: 

Зареєстровані користувачі дістають доступ до додаткової інформації

Про компанію

ТОВ фірма «Альта ЛТД» вже 6 років є одним з основних постачальників сільськогосподарської техніки та  запасних частин на ринку України. На протязі  цього часу ми активно допомагаємо розвитку агропромислового  комплексу, задовольняємо потребу сільгоспвиробників в техніці, обладнанні та запасних частинах.

Ми пропонуємо широкий спектр сільськогосподарської техніки як вітчизняних, так і закордонних виробників. Тисячі одиниць нашої техніки - трактори, сівалки, грунтообробна техніка, жатки, кормозбиральна техніка, оприскувачі, розкидувачі добрив - успішно працюють і приносять прибуток в багатьох господарствах України.

Завдяки нашому співробітництву з заводами-виробниками на дилерських умовах , ми забезпечуємо не тільки якість техніки, а і ціни не вище цін заводу не залежно від регіону.

Зверніться до нас – і досвідчені фахівці завжди допоможуть вибрати Вам необхідну техніку, підібрати запасні частини і організувати доставку в господарство.

Діяльність фірми «Альта ЛТД» охоплює Східні і Центральні регіони України. В наших філіалах і представництвах організовані демонстраційні майданчики, де ви можете побачити и купити техніку. А в селищі Солоницівка Харьківскої області також функціонує сертифікований сервісний центр, який є одним з кращих в Україні. Центр виконує комплекс робіт по ремонту и предпродажній підготовці техніки, здійснює її супровід в гарантійний та післягарантійний періоди експлуатації. Якщо Ваша техніка вийде з ладу – звертайтеся до нас і кваліфіковані фахівці в найкоротший термін ліквідують несправність, доставлять і замінять необхідні вузли та деталі. Окрім цього, в нашому центрі Вам запропонують не тільки послуги по ремонту, а і вже відновлену техніку (сівалки, оприскувачі) з гарантією.

Ми цінимо працю та час наших покупців і створюємо сприятливу атмосферу для продуктивного співробітництва.

Ми чекаємо на Вас в будь-який сезон!

 

 Підрозділи 
Україна, 61037, м. Харків, пр-т Московський 140/1, офіс 6
Телефон: (057) 779-84-06, 779-84-09. E-mail: info@alta.ua
Copyright © 1992–2022
ТОВ фірма «Альта ЛТД»